Lyrics Daleka Obala - Daleka obala

Daleka Obala - Daleka obala
Song information On this page you can read the lyrics of the song Daleka Obala , by -Daleka obala
In the genre:Иностранный рок
Release date:31.12.2001

Select which language to translate into:

Daleka Obala
Postoji obala gdje more je cisto
Daleka obala
Stijene su gole a djevojke isto
Daleka obala pjevaju
Da-le-ka-o daleka obala nas mami
Da-le-ka-o daleka obala
Oborita riba iz mora me gleda
Daleka obala
Ja b' je oborio al ona se ne da
Daleka obala i misli
Da-le-ka-o…
Pred obalom igraju se cetri morska pasa
Daleka obala
Koga oni popapaju tome nema spasa
Daleka obala biglisu
da-le-ka-o…
Sunce na zalazu obalu zlati
Daleka obala
Pijani mornar se obalom klati
Daleka obala i urla
Da-le-ka-o…
Valovi sume a brnistra cvate
Daleka obala
Ruski spijuni me obalom prate
Daleka obala sapucu
Da-le-ka-o…
Daleka Obala Sözleri, AkorMerkezi.com'da yayınlanmıştır.

Write what you think about the lyrics!

Other songs by the artist: